Nasleduj nás:

Phallosan Forte – predĺženie a vyrovnanie penisu! Názory, účinky a cena.

photo tv

Mužské sny o zväčšení penisu možno dosiahnuť vďaka modernému, ale nekomplikovanému zariadeniu, akým je Phallosan Forte. Táto vákuová pumpa nielen zväčší Vás penis, ale zabezpečí aj jeho vyrovnanie a zlepší sexuálnu výkonnosť. Je pomocou metódy rozťahovania prirodzenia naozaj možné bez námahy dosiahnuť uspokojivé účinky, aké spomínajú iní užívatelia?

Phalosan forte – čo je to za zariadenie?

Phallosan Forte bol navrhnutý pre mužov, ktorých obťažuje nespokojnosť s ich intímnym životom. Veľkosť penisu je rozhodujúca pre väčšinu mužov. Často, aj napriek veľkým rozmerom chce muž niečo viac. Stereotypný prístup k veľkosti mužského prirodzenia nie je zriedkavý, je to istý druh mužnosti, sily a zároveň schopnosti uspokojenia partnerky.

Aj keď sa mnoho hovorí o rozmere a ochote zväčšenia prirodzenia, častým problémom je aj tvar penisu. Vo väčšine prípadov je penis mierne odklonený na jednu stranu, čo je v kľude prakticky nebadateľné. Problém je zvyčajne viditeľný pri erekcii. Existujú aj prirodzenia so značne netypickými proporciami a tvare, čo môže byť nielen estetickým problémom, ale môže vytvárať problémy aj pri zavádzaní penisu počas styku.

Existuje mnoho metód, ktoré môžu prirodzene zvýšiť veľkosť penisu. Bohužiaľ, väčšina z nich sa zameriava len na zlepšenie zásobovania krvou a nemá žiadny vplyv na vyrovnanie a predĺženie. Revolučným spôsobom na zväčšenie a vyrovnanie penisu je Phallosan Forte, o čom ubezpečuje výrobca.

Nie sú to tabletky, krémy ani gély, ale mechanické zariadenie slúžiace k úspešnej stimulácii penisu jemným, pravidelným rozťahovaním. Parametre produktu boli zvolené tak, aby sa zabezpečila bezpečná stimulácia tkaniva penisu niekoľko hodín denne, ktorá prináša rýchly a veľkolepý efekt v podobe väčšieho a rovnejšieho penisu.

Ako vyzerá vyťahovač penisu Phallosan Forte?

Phallosan Forte je prístroj, ktorý funguje na báze vákua produkovaného pomocou sacej sily vnútri prístroja. Pomocou vstavaného ventilu pumpy vo Phallosan Forte môžete nastaviť intenzitu fungovania zariadenia, aby vyhovoval vašim potrebám. Nastavenia umožňujú výber záťaže v rozsahu 0,4 kg až 3 kg. Nastavenie stupňa odsávania zvyšuje komfort a bráni nadmernému napätiu. Sacie čerpadlo je spojené s výrobkom a je dostupné v niekoľkých veľkostiach (S, M, L), vo v jeho vnútri sa nachádza kondóm a kryt na najcitlivejšiu časť penisu, ktorou je žaluď.

Dôležitou súčasťou nástroja na predlžovanie penisu sú vidličky a ortopedický pás zodpovedný za udržanie penisu v správnom smere. Všetky diely Phallosan Forte sú vyrobené z bezpečných plastov, ktoré chránia proti vzniku možnej alergickej reakcie.

Phallosan Forte – ako sa toto zariadenie používa?

Užívanie Phallosan Forte je veľmi jednoduché. Je potrebné na penis navliecť medicínsky kondóm, ochrannú časť na žaluď a vyťahovač. Nastavíme silu sacieho čerpadla tak, aby sa penis pod vplyvom vákua o niečo zväčšil. Je však potrebné mať na pamäti, aby sme penis nenaťahovali príliš, čo vôbec neurýchli dosiahnutie výsledkov, skôr naopak, môže presiliť penis. Pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie, výrobca vybavil Phallosan Forte monitorovacím systémom sledujúcim aktuálny stupeň odsávania pomocou diódy.

Založené zariadenie je možné bezpečne nosiť pod oblečením v noci i počas dňa. Odporúča sa používať Phallosan Forte niekoľko hodín denne a potom si v nosení spraviť prestávku.

Má Phallosan Forte vedľajšie účinky?

PHALLOSAN Forte je mechanické zariadenie, ktoré pri správnom používaní nemá žiadne vedľajšie účinky. Vedľajšie účinky sú prakticky nemožné, pretože výrobok je vyrobený z bezpečných materiálov, ktoré nespôsobujú alergie. Phallosan Forte má aj ďalšie funkcie, kontrolujúce a zabezpečujúce citlivé časti penisu. Možnosť nastaviť sací výkon, ešte viac zväčšuje pohodlie a bezpečnosť.

Aké sú názory na Phallosan Forte a koľko stojí?

Vákuové zariadenie na predlžovanie penisu Phallosan Forte získal pozitívne hodnotenie mnohých špecialistov. Okrem toho, fungovanie výrobku bolo overené mnohými mužmi, ktorí tento výrobok testovali. Špecializovaný výskum vykonaný na skupine mužov potvrdil účinnosť výrobku Phallosan Forte.

Je to zariadenie, ktoré je veľmi populárne v mnohých krajinách po celom svete, čo je dôvod, prečo môžeme čoraz častejšie nájsť názory na tému Phallosan Forte na fórach pre mužov, ktorým sa podarilo zväčšiť penis pomocou tohto zariadenia. Mnoho z nich zdôrazňuje, že 1-2 dodatočné centimetre si všimli už po pár mesiacoch pravidelného užívania. Medzi pozitívnymi komentármi sú aj také, ktoré naznačujú zlepšenie citlivosti penisu a pocit silnejších a dlhších orgazmov. Mnoho mužov uvádza významné alebo dokonca celkové zlepšenie tvaru svojho prirodzenia.

Vákuová pumpa Phallosan Forte – kde ju kúpiť?

Na trhu je dostupných mnoho produktov fungujúcich na vákuovom základe, ale originálny Phallosan Forte znamená presnú konštrukciu s využitím materiálov neškodných pre ľudský organizmus. Každá časť zariadenia bola navrhnutá s osobitným dôrazom na komfort a pohodlie počas používania pumpy. Vysoký stupeň bezpečnosti zaručuje iba kúpa Phallosan Forte na autorizovaných webových stránkach výrobcu.

Aké sú dostupné alternatívy?

Mnohí muži nemajú radi príliš veľa „komplikácií so svojím nástrojom", preto sa Phallosan Forte neteší toľkou popularitou ako tabletky na zväčšenie penisu. Je to prírodný prostriedok, ktorý zaručuje pohodlie a diskrétnosť. Okrem toho sú účinky pomerne ľahko pozorovateľné, pretože väčšina mužov je po 4 týždňoch pravidelného používania tabletiek na zväčšenie penisu schopná pozorovať rast cca 3-4 cm.

Najlepším produktom, ktorý zväčšuje prirodzenie je Member XXL. Je kompozíciou pozostávajúcou z aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov a minerálov. Tieto zložky prispievajú k relaxácii krvných ciev penisu, čo vedie k zlepšeniu krvného zásobenia prirodzenia. Lepší prietok krvi do tkaniva penisu spôsobuje postupné zväčšenie jeho objemu a dĺžky.

Výhody užívania Member XXL sú:

 • Zväčšenie veľkosti prirodzenia – až o 9 cm,
 • odstránenie príčin problémov s erekciou,
 • väčší sexuálny apetít,
 • intenzívnejšie pocity pri sexe,
 • výdatnejšia ejakulácia.

  Od iných metód na zväčšenie penisu odlišuje Member XXL jeho 90-dňová záruka spokojnosti, vďaka ktorej v prípade nespokojnosti s výsledkami dostanete svoje peniaze späť!

  Stojí za to využiť špeciálnu akciu, vďaka ktorej dostanete pri kúpe troch balení výrobku až tri ďalšie balenia úplne zadarmo – zistite viac!

  Mnoho mužov, ktorí užívajú Member XXL zdôrazňuje, že okrem toho Phallosan Forte prináša rýchlejšie výsledky zväčšovania penisu a umožňuje zbaviť sa komplexov.

  MEMBER XXL – OBJEDNAJTE TERAZ!